Rond Haaksbergen

3000ste bezoeker Repair Café is echtpaar uit Beckum

HAAKSBERGEN – Zoals in de vorige editie van Rond Haaksbergen al werd verwacht is afgelopen zaterdag 17 mei 2025 de 3.000ste bezoeker in het Repair Café aan de Industriestraat 51 verwelkomd. 

Dit keer was het geen enkeling, maar een echtpaar en ze kwamen niet uit Haaksbergen, maar uit Beckum. Door voorzitter Leon Leeters werd het echtpaar, de heer en mevrouw Van de Krogt, in het bijzijn van alle vrijwilligers en bezoekers, aangenaam verrast. Onder het genot van een kop koffie met een petit fours voorzien van het Gilde-logo werden de heer en mevrouw Van de Krogt toegesproken en kregen ze uit handen van de voorzitter een fles wijn met 2 wijnglazen en een boeket bloemen overhandigd. In de bijbehorende houten wijnhouder met glazen is de tekst  “3000ste bezoeker Repair Café Haaksbergen en het logo van ’t Gilde gegrafeerd. 

Het echtpaar had een defecte keukenmachine voor reparatie meegenomen. Althans, dat dacht het echtpaar. Echter, na een kritische kijk van een van de vrijwilligers bleek het apparaat nog gewoon te functioneren. Wij houden het maar op een stukje magie!

Op naar de volgende mijlpaal.

Mobiele versie afsluiten