26 jun - 12:42 Haaksbergen - aangepast om 15:05

Vijfde van Nederland in Limburgse zand

HAAKSBERGEN – De meisjes B van handbalvereniging Stormvogels zijn in Venlo vijfde geworden op het NK beachhandbal. 

De Haaksbergse ploeg begon als vierde geplaatste en was klaar om aan het einde van de middag de strijd aan te gaan  voor de vijfde plaats. Maar dat hoefde niet meer. ,,Het toernooi werd afgebroken nadat voor de tweede keer een ambulance werd opgeroepen met de warmte als oorzaak”, meldt begeleider Ellen Ottenschot. ,,Het hitteprotocol was in werking gesteld en gaf aan dat doorspelen dan niet meer veilig en verantwoord is. Het was echt snikheet. Maar onze meiden hebben zich daar knap doorheen geslagen.”

Uniek
Ze gingen voor de top drie, ondanks de enorme concurrentie. Dat Stormvogels zich met deze talenten als vierde wist te plaatsen voor het NK in Limburg was al opzienbarend. En met het eindresultaat zijn ze dik tevreden. ,,Het is voor een kleine vereniging als Stormvogels een unieke prestatie om mee te doen tussen grote verenigingen die op eredivisieniveau spelen. We zijn dan ook supertrots op deze groep meiden.”

Foto: Meisjes B van handbalvereniging Stormvogels werd zondag vijfde van Nederland op het NK beach. Foto: Ellen Ottenschot

https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-RPY4R1NFFS window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-RPY4R1NFFS');