02 jul - 12:00 Haaksbergen - aangepast om 11:54

Hoksebarge Preuft weer terug

HAAKSBERGEN – Na een onderbreking van meerdere jaren is Hoksebarge Preuft terug. Het culinaire festijn wordt gehouden op vrijdag 4 juli op het terrein van De Bron aan de Hibbertsstraat. Een dag later op zaterdagavond 5 juli is er op dezelfde locatie een beachparty, Eigenaar René Broekhuis van Kwaliteitsslagerij Broekhuis Benth Diepenmaat zijn de organisatoren van dit tweedaagse festijn. “We willen iets moois neerzetten in Haaksbergen.

Hoksebarge Preuft was er in het verleden elk jaar, maar na corona is het verdwenen. Wij zijn nu met de organisatie van dit evenement aan de slag gegaan en organiseren er dus ook een beachparty bij”, zegt Broekhuis over  de twee evenementen komend weekeinde. Bij Hoksebarge Preuft bieden restaurants lekkernijen aan. Een tiental deelnemers telt het gastronomische evenement komende vrijdag. Er is een gevarieerd aanbod. Gyros met tzatziki, een broodje runderhamburger, kipsaté met pindasaus, gemarineerde gamba’s, knoflookspaghetti met gambaspeis, gegrilde chorizoworstjes, ijs en friet: het is er allemaal. De deelnemende horecabedrijven maken meerdere lekkernijen zodat er volop keuze is. Muziek en kindervermaak is er ook. In The Gap kunnen kinderen zich vermaken. Hoksebarge Preuft begint om 15.00 uur en duurt tot 21.00 uur. Daarna is er nog muziek zodat bezoekers nog gezellig na kunnen praten.

FOTO: Benth Diepenmaat en René Broekhuis. Foto: RTV Sternet.

Beachparty op zaterdag
HAAKSBERGEN – Op zaterdag 5 juli is er ook een beachparty op de locatie van De Bron. Er zijn meerdere deejays die voor de muzikale omlijsting zorgen. Genieten van leuke muziek, heerlijke cocktails en dansen op het zand: het moet zaterdag een gezellige avond voor jong en oud gaan worden. Het begint om 20.00 uur en de entree bedraagt vijf euro.

 

https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-RPY4R1NFFS window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-RPY4R1NFFS');