Ook op Urk nipte verlies HSC’21
HSC’21 ging vol goede moed naar Urk om bij winst richting Urk te kruipen op de ranglijst. In de 17e minuut scoorde Urk de 1-0 en na een half uurtje kwam HSC’21 weel langszij door een scorende Michael Wensing. Op slag van rust scoorde Max Rensing de op dat moment niet onverdiende 1-2.
Direct na rust leek het erop dat Sam Holsink de 1-3 zou scoren. De keeper van Urk kwam riskant uit en verhinderde dat Holsink kon scoren. Hij raakte daarbij ook Holsink maar de scheidsrechter zag er niet voldoende in voor een penalty, hij had deze maar zo wel kunnen geven. In de daaropvolgende aanval scoorde Urk de 2-2 en was HSC’21 weer een kwartier de kluts kwijt en liep Urk uit naar 4-2 en leek de wedstrijd gespeeld. HSC’21 gaf niet op en bleef strijdbaar, de ingevallen en van een blessure teruggekomen Sten Brand scoorde in de 78e minuut de 4-3.
Kort daarna was er rumoer aan de zijkant en kreeg de assistent-trainer Luuk Breukers een rode kaart vanwege een opmerking naar de grensrechter nadat ook de grensrechter eerst een opmerking maakte naar de bank van HSC’21.
In de 88e minuut scoorde Urk ook nog de 5-3 en de eindstand werd nog 5-4 doordat HSC’21 in de 96e minuut scoorde vanuit een mooie vrije trap door Pim Lukassen. Meer tijd kreeg HSC’21 helaas niet en stond weer met lege handen.
Aanstaande zondag heeft HSC’21 de laatste kans tegen Scherpenzeel om nog drie punten te pakken voor de winterstop en donderdag 18 december komt de profclub RKC uit Waalwijk in Haaksbergen voor de volgende ronde Eurojackpot KNVB beker.


