27 jun - 13:22 Haaksbergen - aangepast om 13:24

Politieberichten Haaksbergen week 25/26

Vrijdag 23 juni 2023
Kreeg de politie om 19.51 uur de melding om naar de Marijkestraat te gaan, aldaar zou een bewoner gewond zijn geraakt bij een brand/ontploffing van een gasfles. Toen de politie ter plaats kwam, lag het 54 jarige slachtoffer al in de ambulance en werd hij met onbekend gebleven letsel vervoerd naar het MST te Enschede.

Werd er een aangifte opgenomen van diefstal van een fietscomputer. De fietscomputer was van de fiets gestolen toen deze aan de Jhr. Von Heijdenstraat stond gestald. Het vond plaats op 23 juni 2023, tussen 19.30 en 20.00 uur.
Door de 61 jarige aangever uit Haaksbergen werd nog medegedeeld, dat de fietsenmaker hem had verteld dat er deze week al vier Bosch fietscomputers gestolen waren. De politie is op zoek naar getuigen of camerabeelden.

Vond er omstreeks 19.00 uur op de N18, links, HM 153.0 een snelheidscontrole plaats met een laser. Een 26 jarige automobilist uit Almelo reed 158 km/u, waar maximaal 100 km/u is toegestaan. Zijn rijbewijs werd ingevorderd.

Zaterdag 24 juni 2023
Kreeg de politie het verzoek te gaan naar een manege aan de Onlandsweg, aldaar zou een rijtuig welke achter het paard gespannen was gekanteld zijn.  Twee personen zouden uit het rijtuig gevallen zijn. De politie kwam samen met de ambulance tegelijkertijd ter plaatse. Bleek dat in een bocht welke genomen werd door het paard het rijtuig is gaan kantelen waardoor men ten val kwam. Een 56 jarige man uit Schoonebeek is hierdoor tegen een hek aangevallen, deze is met onbekend gebleven letsel vervoerd naar het MST te Enschede. Het paard leek ongedeerd te zijn maar zou in de loop van de dag door een dierenarts worden nagezien.

Kreeg de politie om 18.12 uur de melding dat een fietser over de Langenbergeweg een loslopende koe aantrof op het fietspad. Door middel van de buurtapp wist de politie de eigenaar van de koe te pakken te krijgen. Hij kwam ter plaatse en zou de koe terugdrijven het weiland in. Bleek dat de omheining van het weiland niet meer intact was door een omgevallen boom. Dit zou hersteld worden.

Zondag 25 juni 2023
Melding omstreeks 19.45 aan de Spoelsterstraat van een burenconflict, waarbij een buurman de auto van zijn buren had vastgezet. Bleek dat er al langer een probleem was en het men het niet eens was over de erfgrens. Door de politie werd het verhaal aangehoord en buurtbemiddeling ingeschakeld.

Maandag 26 juni 2023
Werd er opnieuw aangifte gedaan van diefstal van een fietscomputer aan de Scholtenhageweg. De fietscomputer had vastgeschroefd gezeten op de fiets, maar kennelijk heeft men dit toch los weten te krijgen. Door de politie werd een aangifte opgenomen.

Werd er een aangifte opgenomen van diefstal van een fiets aan de Spoorstraat. Een 60 jarige vrouw uit Haaksbergen had omstreeks 14.20 uur de apotheek bezocht en zag 10 minuten later dat haar zwarte elektrische fiets van het merk Gazelle was gestolen. De politie is op zoek naar eventuele getuigen of camerabeelden.

Bron: Politie Haaksbergen

https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-RPY4R1NFFS window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-RPY4R1NFFS');