
Themamiddag Seniorenvereniging Buurse
De Algemene Seniorenvereniging Buurse houdt op dinsdag 11 februari een themamiddag over:
De kracht van ontmoeten
Tijdens de Themamiddag EEN tegen eenzaamheid vertelt Gerda van der Velde, over eenzaamheid en ontmoeten. Hoe ontmoet je elkaar en welke ontmoetingen doen er toe.
Ze vertelt iets over verschillende vormen van eenzaamheid en dat het altijd persoonlijk is en een gevoel. Het gaat vooral over het beleven.
Het maakt niet uit of je afscheid hebt moeten nemen van een dierbare, of dat je een kleine sociale kring hebt. We noemen het allemaal eenzaamheid.
Het kan van belang zijn om naar je activiteiten te kijken en of je die misschien moet uitbreiden. Maar hoe doe je dat dan. Wat heb je nodig om je contacten uit te breiden of weer te onderhouden.
Aanvang 14.30 uur in de kegelzaal van
zalencentrum Winkelman.
Iedereen is welkom! Ook niet-leden, maar van hen vragen wij een bijdrage van € 5,00. Daar is de koffie en één consumptie bij inbegrepen.