16 dec - 10:56 Haaksbergen - aangepast om 10:56

Try Out Games: Jong Talent van AV Haaksbergen schittert – Nynke in nationale top

De Try Out Games U14 & U16 waren een feest van sportiviteit en talent. Onze jonge atleten van AV Haaksbergen lieten zien wat inzet, en passie opleveren – met persoonlijke records en zelfs een nationale topnotering!

Tijdens de Try Out Games U14 & U16 in Haaksbergen hebben onze jeugdige atleten van AV Haaksbergen laten zien wat ze in huis hebben. Het evenement stond bol van persoonlijke records, doorzettingsvermogen en plezier – en wij als trainersgroep en enthousiaste ouders zijn super trots op deze toppers!

Hoogtepunt van de dag:
Nynke Slaa verpulverde haar persoonlijk record op de 60 meter van 8,49 naar 8,22 seconden. Met deze tijd staat ze zelfs in de TOP 100 aller tijden in Nederland. Een fantastische prestatie die bewijst dat haar extra inzet en haar verbeterde starttechniek vruchten afwerpen!

Maar er was meer:

  • Vesper Schuur sprong naar 1,45 m bij het hoogspringen (SB) en liep een sterke 150 m in 21,54 s (PB).
  • Valentijn Sak liet zien dat hij hoog kan vliegen met een nieuw PB van 1,60 m bij het hoogspringen U16.
  • Eli Snijders noteerde twee persoonlijke records: 150 m in 21,02 s en 1000 m in 3:14,96.
  • Mike Koenderink verbeterde zich op de 1000 m (3:29,66) en sprong 3,70 m ver (PB).
  • Bauke Nijenhuis pakte een PR op de 60 m horden met 11,74 s.
  • Milou Ter Horst liep een PR op de 150 m (22,09 s) en de 1000 m (3:54,42).
  • Ise Ottenschot stootte de kogel naar een knappe 8,94 m (PB).

Ook AVH aanwezig bij Try Out Games 2025 (zondag)

Naast onze jeugdige toppers kwamen zondag drie AVH-atleten in actie bij de Try Out Games 2025 in Apeldoorn:

  • Quinten Stern (Masters 45+) – 60 m in 7,79 s (SB)
  • Pim Weghorst (Senioren) – 400 m in 59,94 s (SB)
  • Joost Leverink (U20) – 60 m in 7,73 s (SB)

Voor deze atleten stond de wedstrijd vooral in het teken van techniek en een rustige testloop, omdat pieken voor deze wedstrijd niet opgenomen was maar wel een mooie kans om weer ervaring op te doen en scherp te blijven!

Samen maken we het verschil – trainers, ouders en atleten!
Blijf deze talenten volgen, want wie weet zien we hier de kampioenen van morgen!