18 mrt - 12:00 Haaksbergen - aangepast om 11:54

(Advertorial) BORBOLETA zondagmiddagconcert met André Kerver

zondag 22 maart 2026

Wat de rups als het einde van zijn leven beschouwt, noemt de rest van de wereld een vlinder (Lao Tse). De spreuk van Lao Tse blijft actueel bij Borboleta Music. De vlinder vindt inmiddels zijn weg, maar een groot avontuur is het nog steeds. Heel wonderlijk, dat er in totale vrijheid uit gezamenlijke inspiratie prachtige dingen kunnen ontstaan.

Muziek en literatuur

Borboleta Music brengt deze zondagmiddag het programma ‘Muziek en Literatuur’. Hierin gaat klarinettist André Kerver, bijgestaan door Christoph McCarthy op piano en Ulli Wenslaf-Eggebert op contrabas, op zoek naar de grenzen en raakvlakken met de geschreven literatuur. Zij ontmoeten uitgever/columnist Paul Abels. In november ’25 trad uitgever, columnist en verhalenverteller Paul Abels voor het eerst op in De Tor in Enschede, begeleid door de drie fantastische muzikanten van Borboleta. Zijn verhalen zijn een ode aan het verhalen vertellen. Tragische geschiedenissen over vriendschap en dood, hilarische anekdotiek, soms kluchtige stukken waarbij het draait om de klankrijkdom van het Twents , lichte nostalgie, alles komt aan de orde.Verhalen en muziek (klarinet, piano, bas) gaan een wonderbaarlijk verband aan. Alles geïmproviseerd! Bij het klankverhaal ‘Tapse poern’ zong pianist Christoph MacCarthy spontaan de sterren uit de hemel.In Het Huis van Haaksbergen hopen de topmuzikanten van Borboleta en Paul Abels opnieuw de intense band tussen muziek en verhaal, samen met het Haaksbergse publiek, te bereiken.

zondag 22 maart 2026 Zondagmiddagconcert met André Kerver 15.30 uur in de “De Kappen”, Blankenburgerstraat 40-42, Haaksbergen

Entreeprijs: leden van de Kunstkring Haaksbergen: € 15,-. niet-leden: € 20,- scholieren en studenten: gratis toegang. U kunt betalen aan de zaal, liefst met pinpas.