
Bericht namens de paashaas uit de Hoeve….
ST.ISIDORUSHOEVE – In deze coronatijd hebben wij de traditie van het paaseieren zoeken in de Hoeve hooggehouden. Zowel kinderen als volwassenen hebben dit jaar digitaal paaseieren gezocht én gevonden. De paashaas had zichzelf, maar ook de eieren en attributen van hemzelf, verstopt op willekeurige plekken in de Hoeve. Daar waren foto’s van gemaakt, door een heuse fotograaf, waarvoor natuurlijk dank. Op de foto’s stonden letters waarmee de kinderen een passende uitspraak konden vormen. De ouders hadden de opdracht om de locaties waar de foto’s gemaakt waren zo nauwkeurig als mogelijk te beschrijven. Online is er enthousiast meegedaan aan deze paasactiviteit.
Niet iedereen kan winnen, de paashaas heeft ’t eerlijk bekeken en namen “getrokken”, uit de goede inzendingen (Paasfeest in coronatijd), daaruit zijn de volgende winnaars gekomen;
- Bij de kinderen; Boet, Sep en Bibi Winkelhuis
- Bij de ouders; Roy Doornhegge en Hilde Wijlens
De prijzen zijn inmiddels persoonlijk uitgereikt. We kijken terug op een mooie paasactiviteit. “De ouders waren enthousiast en namen hun kinderen daarin mee”. De paashaas bedankt daarom iedereen die mee heeft gedaan en hoopt volgend jaar weer op de oude traditionele wijze de paaseieren te mogen verstoppen in het crossbos in de Hoeve.