10 sep - 12:00 Haaksbergen - aangepast om 10:45

(Advertorial) Feestelijke opening Dreamzzz Kinderopvang

HAAKSBERGEN – Met een feestelijk lintje, vrolijke kinderen en trotse ouders werd vorige week maandag de officiële opening van Dreamzzz Montessori Kinderopvang gevierd bij de Montessorischool in de Veldmaat. Om negen uur was het zover: een jongetje van de opvang mocht samen met wethouder Pieter van Zwanenburg en Dreamzzz directeur Majid Hoveizi het lint doorknippen. Daarmee was de kinderopvang officieel geopend in hetzelfde gebouw als de Montessorischool Haaksbergen.

Voor de kinderen van Dreamzzz Montessori Kinderopvang betekende dit een eerste dag vol ontdekkingen, terwijl de leerlingen van de Montessorischool een week eerder al met hun schooljaar waren gestart. De opening voelt als een nieuwe mijlpaal: ouders en het schoolbestuur hebben zich vorig jaar met vereende krachten ingezet om de Montessorischool open te houden. Dat is gelukt en er is nu met Dreamzzz Montessori Kinderopvang een opvang gekomen die naadloos aansluit bij de onderwijsgedachte van de school. “Wij werken volgens hetzelfde concept,” zegt Menno Boontje, die samen met Wim Roetenberg directeur-bestuurder is van de Montessorischool aan de Veldmaterstraat. De school start dit jaar met 55 leerlingen. Het aantal kinderen van Dreamzzz varieert per dag: met maximaal 16 kinderen op het KDV en 22 op de BSO. Niet alle kinderen maken dagelijks gebruik van de opvang. Ook is er buitenschoolse opvang (bso). Van 7.00 tot 18.30 uur staat het gebouw open voor kinderen. 

De samenwerking brengt onderwijs en opvang samen onder één dak. Daarmee is een Montessori Kindcentrum ontstaan: een plek waar kinderen van 0 tot 13 jaar een doorgaande leerlijn volgen, waarin onderwijs en opvang elkaar versterken en het kind altijd centraal staat. Rianne Triou, leidinggevende bij Dreamzzz Montessori Kinderopvang, kreeg op de openingsdag een bos bloemen van de directie van de Montessorischool, een symbool van vertrouwen en een feestelijke start van de samenwerking.

https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-RPY4R1NFFS window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-RPY4R1NFFS');